Card image

Spring - krioterapia, mezoterapia bezigłowa, kriolipoliza, liposukcja bezigłowa, kriolift

Mezoterapia bezigłowa – polega na przejściowym zakłóceniu strukturalnym dwuwarstwowych błon lipidowych, poprzez oddziaływanie krótkich impulsów napięcia na komórki i tkanki. Metoda ta zwiększa dostarczenie preparatów odżywczych i leczniczych i jest skuteczną alternatywą niechemicznego i bezinwazyjnego zabiegu bez uszkadzania biologicznej struktury i funkcji komórek.

KrioLipoliza – innowacyjna technologia w dziedzinie odchudzania poprzez oddziaływanie niskich temperatur. Chłodzenie powoduje krystalizację komórek tłuszczowych. Etapy: wymrażanie komórek tłuszczowych, obumieranie i wydalanie za pomocą układu limfatycznego. Zabieg nie wpływa negatywnie na inne tkanki.

Liposukcja Bezigłowa – leki przenikają do skóry w stanie zamrożonym bez utlenienia, za pomocą specjalnie modulowanego, impulsowego prądu elektrycznego (chłodzenie do -15 stopni C).

KrioLift – terapia zimnem, wpływa bezpośrednio na stan skóry. Wywołuje efekt obkurczenia naczyń, poprawę mikrokrążenia i dotlenia skórę. Doskonała metoda ujędrniania zwiotczałej, wrażliwej i zmęczonej skóry powodująca wzrost jej napięcia i sprężystości. Widoczne efekty terapeutyczne w przypadku skór naczynkowych i trądzikowych, w tym z trądzikiem różowatym, oraz skłonnych do podrażnień. Wysoka skuteczność zabiegu ujędrniania, liftingu biustu i brzucha, szczególnie po porodach i dużej utracie masy ciała.

Efekty:
- liftinguje i ujędrnia skórę,
- nawilża skórę wymuszając wewnętrzne i zewnętrzne reakcje chemiczne,
- odmładza skórę,
- obkurcza naczynka,
- zamyka pory,
- ma szczególne właściwości terapeutyczne dla skóry naczynkowej,
- łagodzi i likwiduje obrzęki oraz opuchnięcia pod oczami,
- zapobiega starzeniu się skóry,
- wspomaga leczenie trądziku, również różowatego,
- zmniejsza blizny i rozstępy,
- przyspiesza procesy gojenia się skóry.

Przeciwwskazania:
- ciąża,
- infekcja obszaru zabiegu,
- pacjenci z rozrusznikiem serca, z wewnętrznym defibrylatorem lub
- z metalowym implantem,
- nowotwory,
- choroby serca,
- niskie lub wysokie ciśnienie,
- padaczka.

powrót →